SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennskålfat 7689037
nr 768 9037
Tennskålfat
1700-tal, diameter: 37
Kondition: otydliga stämplar, lagningar
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:35:20
100 kr
150 kr
300 kr